Your search results

Naujos statybos butai G46

1,700 € kv.m

GEDIMINO 46

Prestižas. Kauno naujamiestis – miesto kultūros širdis, prabangūs apartamentai, aukščiausia rangos kokybė, komfortas, privati ar komercinė erdvė laikinosios sostinės centre, tai – Gedimino 46. Trijuose senosios spaustuvės istoriniuose pastatuose ruošiami 36 prabangūs apartamentai ir 4 patalpos komercinei veiklai.

Lokalizacija. Gedimino gatvė – universitetų, kultūros centrų apsuptyje pasibaigia šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, M. Žilinsko dailės galerija ir Laisvės alėjos prieiga. Tai vieta, geriausiai tinkanti miesto centro apibūdinimui. Gedimino 46 – ergonomiškas pasirinkimas gyventi ar plėtoti verslą komercinėse patalpose. Unikali miesto vieta tinkama ieškantiems kultūros kupino, aktyvaus, miesto šurmulio supamo gyvenimo, tuo pačiu siūlo ramybės erdvę privačių apartamentų komplekse, toliau nuo pagrindinį automobilių srautą generuojančių miesto gatvių.

Stilius. Kultūros paveldui priskiriami Gedimino 46 apartamentai bei maksimaliai išsaugotas autentiškumas – senovinio pastato žavesys ir šių dienų kokybė. Prabangūs pasirinkto ploto apartamentai turi balkonus ar terasas ant stogo, iš kurių atsiveria ekskliuzyvinis Kauno vaizdas. Apartamentų kompleksas – tai aukščiausi eksploatavimo standartai, gyvenimo ar verslo plėtros kokybė bei pridėtinė vertė jau dėl to, jog tai yra Gedimino 46.

1710        
Skelbimo Id: 19755
Kaina: 1,700 € kv.m
Plotas: 74 m2
Kambariai: 3
Miegamieji: 2
Statybų Metai: 2017
Pastato Tipas: Mūrinis

Privalumai

Pardavėjas

Virginijus Pileckis

Virginijus Pileckis

8 657 88877, v.pileckis@etapas.lt

Parašykite man

Vardas (Privaloma)

El. Paštas (Privaloma)

Tel. numeris

Skelbimo ID

Informacija (Privaloma)


Vieta:  Gedimino g. 46, .